Formy płatności

Przelew tradycyjny

Przy wyborze tej formy płatności wysyłka towaru następuje po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto bankowe. Na życzenie wystawiamy faktury proforma. Czas wpłynięcia pieniędzy na nasze konto to zazwyczaj 24 godziny od zlecenia przelewu licząc tylko dni robocze chyba, że przelew wykonany jest z banku w którym mamy konto, wtedy pieniądze są u nas w ciągu 5-10 minut.

Dane do przelewu:

UNI-ART PUH Sławomir Waluda
Ul. Mąkoszy 5, 42-200 Częstochowa
Nr konta : 94 1140 2004 0000 3702 7540 1019 mBANK

W tytule przelewu należy koniecznie podać numer zamówienia. Pozwoli to na szybkie przyporządkowanie płatności do zamówienia.

 

Płatność przy odbiorze – paczka pobraniowa

Za zamówione produkty w sklepie Frotta.pl możesz zapłacić przy odbiorze. Oznacza to, że za paczkę zapłacisz dopiero w momencie jej otrzymania. Zostanie przyniesiona przez kuriera, a jeśli ten nikogo nie zastanie - dostarczy ją po raz drugi następnego dnia. Ten sposób jest trochę droższy, ale szybszy, ponieważ nie musimy czekać na otrzymanie pieniędzy - paczkę wysyłamy zwykle tego samego dnia, w którym złożysz zamówienie!

 

Płatność on-line za pośrednictwem Transferuj.pl

Wybierając ten rodzaj płatności odbiorca w ciągu kilku minut otrzymuje potwierdzenie od Transferuj.pl, że zamówienie zostało zapłacone. Kupując w sklepie korzystającym z Transferuj.pl wpłacasz na konto bankowe Transferuj.pl. Transferuj.pl automatycznie informuje o wpłacie Sprzedawcę (Odbiorcę), który może realizować zamówienie. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz wybrać jeden z ponad 38 banków aby dokonać przelewu wewnętrznego, księgowanego przez bank w czasie rzeczywistym. Umożliwia to też pełną automatyzacje usług online i realizację zamówień natychmiast w trybie 24/7.

 

Płatności elektroniczne i kartą kredytową - PayPal

PayPal to wiodący na świecie system płatności, który pozwala na bezpieczne (bez ujawniania informacji finansowych) dokonanie płatności przez Internet w ponad 190 krajach. Możesz dokonać płatności korzystając ze środków zgromadzonych na Twoim koncie PayPal lub za pośrednictwem wypukłych kart płatniczych Visa i MasterCard. Dowiedz się więcej na www.paypal.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl